Kedves Testvérek!

A járványügyi helyzetre való tekintettel a Baja-Belvárosi Római Katolikus Plébánia közvetítői segítséget kíván nyújtani a mozgási lehetőségeikben korlátozott, idős, rászoruló embertársaink elnehezült életvitelének könnyítéséhez (pl. bevásárlás; postai-, gyógyszertári ügyintézés; stb.).

Amennyiben ilyen szolgáltatást igénybe venne, kérjük adja meg nevét, elérhetőségi adatait (e-mail, telefonszám, lakcím) és a kért segítség leírását az alábbi „Szolgálatot (bevásárlás, stb.) KERESEK” űrlap kitöltésével és elküldésével.
Ha erre nincs lehetősége, igénybejelentését a Plébánia más elérhetőségein is fogadjuk:
Baja-Belvárosi Római Katolikus Plébánia
Cím: 6500 Baja, Szent Imre tér 6.
Mobil: +36 30 922-3489
A beküldött adatokat kizárólag a plébánia vezetője (koordinátora) látja. Miután ellenőrzi, telefonon közvetíti az adott személyhez!

Amennyiben segítségét, személyes közreműködését szeretné felajánlani ezen élethelyzetek javítására, kérjük adja meg nevét, elérhetőségi adatait (e-mail, telefonszám) és a nyújtandó segítség leírását az alábbi „Szolgálatot (bevásárlás, stb.) KÍNÁLOK” űrlap kitöltésével és elküldésével.
A beküldött adatokat kizárólag a plébánia vezetője (koordinátora) látja. Miután ellenőrzi, telefonon közvetíti az adott személyhez!

Szívből köszönünk minden segítő felajánlást!

Belvárosi Plébánia


Szolgálatot (bevásárlás, stb.) KERESEK

Hiba: Kapcsolatfelvételi űrlap nem található.


Szolgálatot (bevásárlás, stb.) KÍNÁLOK

Hiba: Kapcsolatfelvételi űrlap nem található.