A belvárosi templom nagy múltú Szent Cecília kórusa 2009-ben alakult újjá templomunk orgonaművész kántora, dr. Kosóczki Tamás vezetésével abból a célból, hogy rendszeres liturgiai szolgálatot teljesítsen az ünnepi szentmiséken. Ezen kívül néhány alkalommal más helyszíneken, túlnyomórészt templomokban is sor kerül vendégszereplésre. Az énekkar repertoárján az egyházi szolgálatból adódóan kizárólag egyházi, többségében orgonakíséretes művek szerepelnek, de énekelnek a capella darabokat is.

A próbák a templomban csütörtök esténként az esti szentmise után, ¾ 7-kor kezdődnek és kb. 2 óra időtartamúak.

Szerencsére sok új tag csatlakozott hozzánk az újjáalakulás óta, de sajnos néhányan távoztak is körünkből, ezért további új tagok jelentkezését mindig örömmel fogadjuk!