Csoportunk 2005. december 30-án alakult; a praesidiumunk neve: Mária Aranyház.

Hetente 1 alkalommal jövünk össze a plébánia közösségi termében, minden hétfőn ½ 5-től 6-ig.

Összejövetelünk a következőkből áll:

• A rózsafüzérből imádkozunk öt tizedet, valamint a Tessera elnevezésű imalapunk imádságait.
  • Megbeszéljük, hogy előző héten ki, milyen apostoli munkát végzett, és a következő napokban milyen feladatot tud megcsinálni, elvállalni.
  • Az ülésünkön elhangzott fontosabb információkat írnokunk lejegyzi, így a csoport tevékenysége folyamatosan követhető.
  • Nagyon szép szokás nálunk, hogy minden imaóránkon „Igent” mondunk a Szűzanyának.

Apostolkodási munkánk:

• Idős, beteg, egyedülálló embereket látogatunk meg otthonaikban; ha kell, bevásárolunk nekik.
  • Temetőben sírt gondozunk.
  • Csodás érmét osztogatunk.
  • Imádkozunk a meg nem született, abortusztól veszélyeztetett magzatokért.
  • Élünk a lelki adoptálás szép fogadalmával (Egy éven keresztül minden nap imádkozni egy veszélyeztetett magzatért).
  • Segítünk plébánosunknak, amire szükség van. Így pl. irodai munkában, szentmiséken perselyezéssel, templom-takarításban, stb.
  • Egy-egy településen, ahol még nincs Mária Légió csoport, a helyi plébános beleegyezésével és segítségével próbálunk újabb csoportokat létrehozni.

A csoport vezetője: Jäger Lászlóné Erzsike

Bővebb információt kaphatnak a csoport működésével kapcsolatban a plébániánk elérhetőségein.