ADOMÁNYGYŰJTÉS

A Katolikus Karitász Bajai Csoportja a pénzadomány mellett, szeretettel fogadja a következő felajánlásokat a háborús helyzet kapcsán:

-pléd,
-hálózsák,
-pelenka,
-bébiétel,
-konzerv,
-instant tészta-leves étel,
-tisztálkodási termék,
-baba ápolásához szükséges termék,
-alapvetően minden tartós élelmiszer.

Az adományokat a Szent Balázs Általános Iskolában és Óvodában, a Karitász Tóth Kálmán utca 19. alatti helyiségében (hétköznap 9-16 óra között) tudják átadni,
VAGY a szentmisék előtt, után, ill. plébániai ügyfélfogadáskor a PLÉBÁNIÁN!
(Belvárosi Plébánia: munkanapokon 8 – 12 óra és du. fél 4 – fél 6 óra között)

Hálás köszönet az önzetlen felajánlásokért!

GYŰJTÉS – EMLÉKMŰ ELKÉSZÍTÉSÉRE

2016-ban városunkban – plébániánk kezdeményezésére – összefogásban a Városi Önkormányzattal – EMLÉKHELY létesült a

MEG NEM SZÜLETETT MAGZATOKÉRT ÉS ELVESZÍTETT GYERMEKEKÉRT,

a kiscsávolyi városrészben, a volt szerb temető helyén található parkban.

Az emlékhely közepére akkor ideiglenesen egy terméskő került. Plébániánk kezdeményezi a végleges emlékmű elkészítését, amelyhez anyagi forrást szeretnénk teremteni.

Kérjük, támogassák ezt a szép és nemes kezdeményezést, amely akár a spontán elveszített, akár művi úton elvetett számtalan magzati életre kívánja felhívni minden ember figyelmét!

A Baja-Belvárosi Plébánia gyűjtést hirdet erre a célra.

Az adományokat a plébánián lehet befizetni, vagy az alábbi bankszámlaszámra átutalni:

Baja-Belvárosi Plébánia
6500 Baja, Szent Imre tér 6.
OTP  11732033-20006228
Az átutalás közlemény rovatába kérjük írja az „Emlékmű” szót!

Szeretettel és köszönettel fogadjuk az adományokat!